Nog geen nieuws beschikbaar.

ZABIEGI MANICURE

 
40,00
MANICURE JAPOŃSKI
 
Manicure japoński to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy, nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask, zasila w składniki naturalne: witaminy A, E, H, prowitaminię B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę. Następuje pobudzenie krążenia krwi, wspierające zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. 

Manicure japoński zalecany jest na paznokcie łamliwe, o nierównej powierzchni, rozdwajające się. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie. Efekty widoczne są natychmiat, a połysk utrzymuje się przez dłuższy czas.

Zabieg trwa około 30 minut. Średnio co 2-3 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

20,00
MANICURE TRADYCYJNY
 
30,00
MANICURE TRADYCYJNY + MALOWANIE PAZNOKCI
 
 
50,00
MANICURE SPA Z ZABIEGIEM PARAFINOWYM NA DŁONIE
*GRATIS MALOWANIE PAZNOKCI
 
Luksusowa, intensywna pielęgnacja dłoni i paznokci. Po Manicure w trakcie Zabiegu parafinowego wykonywany jest peeling dłoni, a następnie nakładamy odżywcza maske na cała powierzchnie skóry dłoni, po czym dłonie zanurzamy w ciepłej kąpieli parafinowej i pozostawiamy w parafinowym kompresie na około 15 minut. W tym czasie proponujemy masaż pleców i łydek na fotelu masujący.

PRZECIWWSKAZANIA DO PARAFINOTERAPII

  • ubytki i owrzodzenia skóry, wypryski
  • grzybica, egzema, świeże blizny
  • wszelkie choroby skóry w obrębie zabiegowym i paznokci
  • ostre stany chorobowe
  • czynna gruźlica
  • odwapnienie - osteoporoza
  • zespół Sudecka
  • obrzęki i zaburzenia czucia
  • alergia na parafinę i pochodne parafiny 
60,00
MANICURE HYBRYDOWY
 
Manicure hybrydowy stanowi najnowszy trend w stylizacji paznokci. Zabieg jest znacznie mniej inwazyjny dla płytki paznokci niż w przypadku paznokci akrylowych, czy żelowych. Zabieg w pierwszej fazie wykonuje się w sposób zbliżony do manicure tradycyjnego. Przygotowanie paznokci obejmuje usuwanie skórek, piłowanie i polerowanie paznokci. W kolejnej fazie na zmatowioną płytkę paznokcia nakładane są specjalne preparaty bazowe, następnie wybrany kolor i utwardzacz. Każdy wymaga utwardzenia w lampie UV przez kilka minut.

Manicure hybrydowy zalecany jest dla Pań ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Paznokcie uzyskują gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, odpryśnięć, czy zmatowienia. Efekty utrzymuje się do 2 tygodni.

 

Projekt i wykonanie Gabiec.pl