Nog geen nieuws beschikbaar.

ZABIEGI PEDICURE

 
50,00
PEDICURE TRADYCYJNY
 
60,00
PEDICURE TRADYCYJNY + MALOWANIE PAZNOKCI
 
65,00
PEDICURE SPA Z ZABIEGIEM ODŻYWCZYM NA STOPY
*GRATIS MALOWANIE PAZNOKCI

Luksusowa pielęgnacja stóp i paznokci. Po Pedicure w trakcie Zabiegu odżywczego wykonywany jest peeling stóp, a następnie nakładamy specjalny preparatu do stóp, po którym pozostawiamy stopy w ciepłym kompresie na około 10 minut. W tym czasie proponujemy masaż pleców i łydek na fotelu masujący. 

70,00
PEDICURE SPA Z ZABIEGIEM PARAFINOWYM NA STOPY
*GRATIS MALOWANIE PAZNOKCI
 
Luksusowa, intensywna pielęgnacja stóp i paznokci. Po Pedicure w trakcie Zabiegu parafinowego wykonywany jest peeling stóp, a następnie nakładamy specjalny preparat do stóp. Po masażu stopy zanurzamy w ciepłej kąpieli parafinowej i pozostawiamy w parafinowym kompresie na około 10 minut. W tym czasie proponujemy masaż pleców i łydek na fotelu masujący.

PRZECIWWSKAZANIA DO PARAFINOTERAPII

  • ubytki i owrzodzenia skóry, wypryski
  • grzybica, egzema, świeże blizny
  • wszelkie choroby skóry w obrębie zabiegowym i paznokci
  • ostre stany chorobowe
  • czynna gruźlica
  • odwapnienie - osteoporoza
  • zespół Sudecka
  • obrzęki i zaburzenia czucia
  • alergia na parafinę i pochodne parafiny 
80,00
PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy stanowi najnowszy trend w stylizacji paznokci. Zabieg jest znacznie mniej inwazyjny dla płytki paznokci niż w przypadku paznokci akrylowych, czy żelowych. Zabieg w pierwszej fazie wykonuje się w sposób zbliżony do pedicure tradycyjnego. Przygotowanie paznokci obejmuje usuwanie skórek, piłowanie i polerowanie paznokci. W kolejnej fazie na zmatowioną płytkę paznokcia nakładane są specjalne preparaty bazowe, następnie wybrany kolor i utwardzacz. Każdy wymaga utwardzenia w lampie UV przez kilka minut.

Pedicure hybrydowy zalecany jest dla Pań ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Paznokcie uzyskują gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, odpryśnięć, czy zmatowienia. Efekty utrzymuje się od 2 do 3 tygodni.
 
90,00
PEDICURE + MASAŻ STÓP I ŁYDEK
*GRATIS MALOWANIE PAZNOKCI

Luksusowa pielęgnacja stóp i paznokci. Po Pedicure w trakcie Masażu relaksacyjnego stóp i łydek wykonywany jest masaż na bazie specjalnego preparatu, aromatycznych olejków rozgrzewających, czy chłodzących.  

 

Projekt i wykonanie Gabiec.pl